IBATECH Ankara 2017

Ibatech 2017 - MSL Teknoloji

9-12 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara ATO-Congresium’da gerçekleştirilen IBATECH 2017; Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri fuarına katılan firmamız, sektörden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştır. Fuar kapsamında Türkiye temsilcisi olduğumuz RHEON, KOMA, MONO, BELDOS firmalarının makine ve ekipmanları teşhir edilmiş, Ankara uygulama laboratuvarımızda çeşitli denemeler sonucunda reçetesi formüle edilen frambuaz dolgulu kurabiye, laboratuvarımızda bulunan ve teşhir için IBATECH fuarında standımıza monte edilen RHEON firmasının kurabiye makinasıyla  çıkarılmış, MONO fırınlarda pişirilerek ziyaretçilerimizin tadımına ve beğenisine sunulmuştur.

Sözkonusu fuar kapsamında faaliyet gösteren çeşitli basın yayın kuruluşları ile görüşülmüş, prensipte yapılan anlaşmalar çerçevesinde firmamız genel müdürü Muammer SULU röportaj vermiştir.

Bu röportajlardan ilki BRTV’de yayınlanmıştır. Sözkonusu yayında firmamızın faaliyet alanlarından biri olan Unlu Mamuller Hazırlık, İmalat, Saklama işleri için ithalatını gerçekleştirdiğimiz makine, ekipman ve teçhizata yönelik bilgiler aktarılmıştır. (İlgili yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.)

İkinci röportaj TGRT EU kanalında yayınlanan Şehr-i Gündem programı ile yapılmıştır. Bu röportajda da firmamızın bir diğer faaliyet alanı olan Meyve Sebze Boylama, Ayrıştırma, Paketleme makinalarına ilişkin bilgiler paylaşılmıştır. Elma, armut, portakal, mandalina, kivi, greyfurt, vs boylama ve ayrıştırma  makinalarında GREEFA firmasının imalatı  makinalar; soğan, sarımsak, patates, havuç, domates, yine elma, armut, narenciye, nektarin gibi meyvelerin paketlenmesi ile ilgili olarak da NEWTEC, C-PACK, JASA firmalarının imalatı makinalardan söz edilmiştir. Çok kısa da olsa genel anlamda yararlı bilgilerin paylaşıldığını düşündüğümüz yayının beğeniyle izleneceğini umuyoruz. (İlgili yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.)