Hakkımızda

MSL TEKNOLOJİ LTD gıda sektöründe yaratıcı ve pratik teknik çözümler sunmak amacıyla 22 Şubat 2015 tarihinde, sektörde 25 yıllık tecrübeye sahip uzman mühendisler tarafından kurulmuştur.

Özellikle; ürün geliştirme aşamasından üretimin başlatılmasına kadar tüm aşamalarda yanınızda olmaktan kıvanç duyarız.

Bu nedenle, herhangi bir projeye başlarken önceliğimiz; müşteriye özel veya grup olarak yurtdışı gezileri düzenlemek, sürekli başvurduğumuz en önemli yöntemdir.

Sürekli yurtdışı ve fuar ziyaretleri teknolojiyi yakından izlemenin en iyi yoludur.

Ürüne karar verdikten sonra, üretim hattının projelendirilmesi, siparişi, nakliye ve gümrük işlemleri, montajı, teknik servis desteği ve yedek parça taleplerinin tedariği firmamızın rutin görevidir.

Dolgulu kurabiye, ciabatta,  panini, baget ekmek, milföy, kruvasan, pizza üretim hatları, fermentasyon ve şoklama kabinleri, mikser ve fırın çeşitlerimiz ana ürün gruplarımızdır.

Firmamız ayrıca; meyve sebze işleme konusunda dünya lideri firmalarla işbirliği içerisindedir. Elektronik meyve-sebze boylama konusunda Türkiye’de lider konumunda olan MSL, özellikle elma ve narenciye sektöründe kısa zamanda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Soğan, patates, havuç, armut, kivi, domates ve nektarin gibi ürünlerin boylanıp paketlenmesi de firmamızın uzman olduğu konuların başında gelmektedir.

Yüksek teknolojiye önem veren firmamız, aynı zamanda 15.000 bara kadar olan tüm yüksek basınç reaktör, ekipman ve aksesuarların tedariğinde teknolojik çözümler sunmaktadır.

Cep telefonlarımız 24 saat açıktır, bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.

Belgelerimiz